""

Fešta Liverpula na Tajlandu: Marković pogodio, Henderson brutalno asistirao! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 14.07.15. | 16:54

Redsi do nogu potukli izabrani tim tajlandske lige - 4:0

Sluti na dobru za Liverpul i menadžera Brendona Rodžersa... Rival nije biio baš adekvatan, i sigurno ne predstavlja realan reper vrednosti, ali su Redsi napravili pravi spektakl u Aziji i do nogu potukli najbolji tim tajlandske lige – 4:0.

Engleski velikan se tokom čitavog meča poigravao sa nedoraslim rivalom, a snagu Liverpula domaćini su osetili već u trećem minutu. Tada je na karakterističan način reprezentativac Srbije Lazar Marković utrčao u prazan prostor i posle driblinga lako pogodio mrežu rivala.

Imali su igrači Liverpula lakši trening u Bankoku, pa su mogli da se luksuziraju i dobro rasploženoj publici priušte pravi spektakl. Pamtiće se brutalna asistencija Hendersona za treći gol Lalane, dok je drugi pogodak postigao Mamadu Sako.

Menadžer Brendon Rodžers pružio je šansu svim raspoloživim snagama, a Lazar Marković je igrao do 46.minuta.

SrbijaPremijer ligaMamadu SakoLiverpulLazar MarkovićEvropaEngleskaDžerod HendersonBrendon Rodžers