""

Galata prošla kroz Anadoliju! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 22.01.18. | 20:02

Tim iz Istanbula siguran na gostovanju Kajzeriju - 3:1

Galatasaraj je krenuo i ne ume da stane. Šest poslednjih utakmica i isto toliko pobeda. Ova večerašnja ima najveću vrednost, pošto je izvojevana na negostoljubivo terenu u Anadoliji: Kajzeri - Galtasaraj 1:3.

Lako je bilo Fatihu Terimu da se sokoli, pošto je u svojim redovima imao Erena Derdijoka. Nekadašnji reprezentativac Švajcarske igrao je kao nekad. Bio je nerešiva engima za odbranu Kajzerija i u roku od šest minuta trasirao put ka pobedi svom timu.

Već u 12.minutu Švajcarac je iskoristio odlično obacivanje i proigravanje Rodrigeza, da bi ubrzo pogodio na asistenciju Fegulija.

Galata je imala ogromnih 2:0 na poluvremeno. Jasno je već tada bilo da Kajzeri nema čemu da se nada, odnosno da će teško do pozitivnog rezultata. Nada u uspeh kod domaćina vratila se posle pogotka Buluta.

Međutim, večeras se Galata pitala o svemu. Tačku na meč stavio je sjajni Rodrigez u 90.minutu.

TURSKA 1 - 18. KOLO

Kašimpaša - Alanja 3:2 (1:2)