""

Glik okrenuo Anže i vratio Monako na vrh (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 24.09.16. | 21:59

Biševac debitovao pobedom u dresu Meca

Nije bilo lako Monaku da zabeleži petu ovosezonsku pobedu, ali se upornost na kraju isplatila kneževima u duelu sa Anžeom - 2:1 (0:0), posle kojeg su se vratili na čelo tabele. Doduše, nadvila se velika senka straha nad Kneževinom kada je Dediju u 55. minutu matirao Subašića za vođstvo gostiju, ali je stvari na svoje mesto u završnici postavio Kamil Glik.

Poljak kojeg su letos platili Torinu čak 11.000.000 evra prvo je u 66. minutu posle kornera i gužve u šesnaestercu gostiju pogodio za 1:1, a samo deset minuta kasnije bio je akter pobedonosnog gola, kada je posle njegovog pokušaja defanzivac gostiju Nvakeme pogodio sopstvenu mrežu za trijumf Kneževa.

Pobedi se u ovom kolu radovao i Mec koji je na debiju srpskog veterana Milana Biševca slavio sa 1:0. Strelac pobedonosnog pogotka za goste bio je Turčin Erdinč u nadoknadi prvog poluvremena sa bele tačke. Bastija je savladala Gengan istovetnim rezultatom pogotkom Krivelija, dok je Dižon bio surov prema Renu koji je savladao sa 3:0 uz dva gola sjajnog Dionija.

LIGA 1 - 7. KOLO:

Tuluz - Pari Sen Žermen 2:0 (0:0)