"Navijačica Holandije"

Još nije gotovo: Omladinci Holandije izvukli samo bod protiv Norveške

Vreme čitanja: 1min | sub. 28.03.15. | 19:07

Narandžasti i Skandinavci na četiri boda, Srbija ima jedan manje, imperativ pobede u sledećem kolu

Navijačica HolandijeI dalje ima nade za Orliće! Omladinska reprezentacija Holandije nije uspela da pobedi Norvešku te su ove dve reprezentacije posle remija 1:1 (0:0) dele prvo mesto kvalifikacione grupe za Evropsko prvenstvo sa četiri boda, samo jednim više od Srbije pred poslednje kolo.

Samo jedna reprezentacija će se plasirati na EP, a Rihedli Bazur, vođa Narandžastih, je uspeo da izbori bod u 80. minutu pošto su Norvežani vodili od 51. minuta golom Mortena Konredsona. Damijan van Brugen je imao priliku da ranije izjednači, ali nije uspeo da pogodi mrežu sa bele tačke u 70. minutu

Sledeći mečevi su na programu 31. marta, Srbija igra protiv Norveške, a Švajcarska igra protiv domaćina Holandije. Orlići imaju imperativ pobede nad Norveškom, a potrebno im je i da Narandžasti odigraju nerešeno ili izgube meč.

Holandija M19 – Norveška M19 1:1 (0:0)