
Kakina novogodišnja želja – gol i pobeda nad Interom
Vreme čitanja: 1min | sub. 21.12.13. | 16:10
Derbi De la Madonina na programu u nedelju uveče
Čini se najslabiji derbi De la Madonina u poslednjih 10 godina. Ipak, pobeda u okršaju velikih gradskih rivala mogla bi da bude prekretnica i za Milan i za Inter. Rikardo Kaka se nada da će tas nategnuti na stranu Rosonera.
"Davati golove Interu uvek je specijalan osećaj. Derbi dolazi u vrlo nezgodnom trenutku za oba tima, ali.. Najbolji novogodišnji poklon za mene bi bila pobeda, ali i da postignem gol. U nekim prethodnim mečevima imali smo pogrešan pristup, ali mi smo u procesu sazrevanja i mislim da nas čeka lepa buducnost", rekao je Kaka za Gazetu delo Sport.
Derbi De la Madonina igra se u nedelju od 20.45. Inter u susret ulazi posle samo tri boda osvojena u poslednja četiri kola, dok je Milan na prethodnih osam utakmica slavio samo jednom.
Izabrane vesti
Šta mislite, ko će se osladiti?
(FOTO: Action Images)