"Ninža"
"Ninža"

Kneževi brutalni - 7:0! Monpelje ima Ninžu sa het-trikom, ali i kiksare u odbrani (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 01.10.16. | 21:51

Fudbaler iz Čada blistao večeras, ali uzalud

NinžaKo je prvi na tabeli? Monako! Kneževi su nastavili sa dobrom serijom i demonstrirali silu na gostovanju Mecu gde su uvalili sedam komada - 7:0! Bila je to pokazna vežba Žardimovog tima koji je dao tri gola u prvom i četiri u drugom poluvremenu. Na ruku im je išao i crveni karton Dukura u 60. minutu.

Redom su pogađali Lemar, Žerman, Silva, Fabinjo (penal), Kariljo dva puta i Bošilja. Potpuna rapsodija i najava velikih dostignuća u ovoj sezoni. Mlan Biševac odigrao je ceo meč za domaćina, ali ovaj duel neće pamtiti po dobrome.

A, najavio je i Tuluz dobrom igrom i pobedom nad Pari Sen Žermenom da bi ova sezona mogla da bude ona prava, ali je već u prvom sledećem kolu usledio kiks. Bolji je bio Kaen 1:0 golom Santinija u 64. minutu s bele tačke - 1:0!

Najraspoloženiji igrač u celoj ligi bio je napadač Monpeljea Kasimir Ninža koji je na gostovanju Dižonu postigao tri gola. Ipak - ni to nije bilo dovoljno za trijumf njegovog tima!

Evo i zašto.

Njegovi saigrači postigli su dva (!) autogola (Žordren i Vanden Bore), a u nadoknadi vremena bod Dižonu doneo je Rivije u 91. minutu meča!

FRANCUSKA, Liga 1 – 8. KOLO

Ren – Gengan 1:0 (0:0)