""
""

Ko je igrao tačan rezultat 1:1 na meču Atalanta - Đenova srećan je čovek! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 27.04.14. | 22:56

Postala je tradicija da ova dva kluba odigraju meč sa ovim rezultatom

Atalanta je prekinula niz od tri uzastopna poraza, Đenova je imala jedan neuspeh više... Ali, oba tima uzela su samo po jedan bod u pretposlednjem meču 35. kola Serije A - 1:1.

Verovali ili ne, postala je tradicija da dva pomenuta kluba u međusobnim okršajima odigraju nerešeno, ali ne samo to... Ovo je treća uzastopna utakmica koja je završena pomenutim rezultatom, a oni koji su tačan rezultat odigrali na tiketima, pogodili su kvotu 6,75...

Prvi pogodak viđen je u 27. minutu, kada je vezista Đenove Paolo De Ćelje bio strelac.

Ipak, bod domaćinu doneo je Đuzepe de Luka u 82. minutu susreta, kada je 22-godišnji napadač iskoristio nesmotrenost protivničke odbrane i doneo veliko slavlje navijačima, saigračima i treneru Stefanu Kolantuonu.