""
""

Krenulo i Srbima u Belgiji: Vukomanović do pobede stigao u sudijskoj nadoknadi

Vreme čitanja: 1min | ned. 21.12.14. | 16:38

Golom u poslednjim sekundama Standard iz Liježa napravio malo iznenađenje i pobedom nad Gentom (2:1) stigao do sedmog mesta PRO lige

Malo i Srbima da krene u Belgiji! Posle sinoćnog stradanja Lirsa i komičnog autogola Bobana Bajkovića, te remija Mehelena, Ivan Vukomanović je sa svojim Standardom osvojio ceo plen na gostovanju favorizovanom Gentu (2:1). Naš stručnjak stigao je do celog plena u šokantnoj završnici, pošto je Standard do pobedonosnog gola stigao u četvrtom minutu sudijske nadoknade kada je precizan Mujangi Bia.

Veliki posao napravio je Ivan Vukomanović, posebno ako se zna da su gosti u drugom poluvremenu imali igrača. Domaćin je imao više od igre, iako je Standard golom Kamagra poveo u 11.minutu. Videlo se da ekipi iz Liježa nedostaje samopouzdanja posle dva vezana poraza i porozne igre u odbrani.

Ipak, Standard je održavao remi do sudijske nadoknade. A onda je iz kontre ponetirao preko Bia. Asistent je bio najbolji igrač susreta Kamagro.

Ovim trijumfom Standard je stigao do sedmog mesta PRO lige i ponovo stekao šanse da se nađe u plej-ofu