""

Ludnica u Čačku! Spartak se digao iz pepela, pa ostao bez trijumfa!

Vreme čitanja: 2min | sub. 15.10.16. | 18:59

Merak na jugu Srbije, pobedili Radnički i Radnik

Sigurni smo da na stadionu Kraj Morave nije bilo mnogo ljudi, ali oni koji su došli danas mogli su da uživaju u vatrometnom meču između Borca i Spartaka (3:3). Bilo je svega: lepih golova, preokreta i na kraju zasluženi remi.

Nema šta: trener Spartaka Andrej Černišov je od Spartaka napravio ozbiljan tim koji se nikada ne predaje. Digli su se gosti iz pepela, okrenuli rezultat, ali su morali da se zadovolje bodom.

Borac je posle nešto više od 20 minuta imao dva gola prednosti. Zoćević i Jovanović su pogađali mrežu gostiju, a to kao da je bio signal za igrače Spartaka da se probude. Od tog momenta gledali smo dominaciju jednog tima. Već do poluvremena golovima Milića Spartak je izjednačio.  Činilo se da će tri boda gostima doneti Stojković. Međutim, u 77.minutu višen je još jedan pogodak u mreži Spartaka.

Možda u Šumadiji nisu zadovoljni bodom koji smo Čukaričkom prepustili začelje, ali je zato pravi južnjački merak viđen u Nišu i Surdulici. Prema oprobanom receptu Milana Rastavca Nišlije su došle do celog plena. Minimalac je bio dovoljan za četvrto mesto na tabeli. Važan trijumf zabeležio je Radnik, dok su Metalac i Javor podelili bodove.