""
""

Marko Dević ponovo pucao rafalom, Krila preletela Moskvu i Armejce! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 21.11.15. | 14:04

Nekadašnji reprezentativac Ukrajine doneo pobedu Rubinu protiv Amkara (2:1), CSKA poražen na Himki Areni - 1:2

Nerv golgetera ponovo stanuje u telu Marka Devića! Nekadašnji reprezentativac Ukrajine na dobrom je putu da ponovo postane koban za protivničke ekipe, kao kada je svojevremeno žario i palio u dresu Metalista iz Harkova.

Iskusni napadač koji je letos bio otpisan u redovima Rubina postao je najjačaka karika ekipe iz Kazanja. Protiv Anžija je postigao dva gola, a isto dostignuće ponovio je i danas u sudaru sa Amkarom. Rođeni Beograđanin je golovima u 37. i 52.minutu doneo Rubinu sva tri boda sa gostovanja u Permu – 2:1.

Prvi gol na meču Dević je postigao u 37.minutu.. Bio je ovo definitivno meč u kojem je je centralna figura bila namenjena srpskom napadaču. U zaostavnom vremenu prvog poluvremena promašio je jedanaesterac, ali se hrabo uhvatio za loptu sredinom drugog poluvremena kada je bio precizan.

Veliko razočarenje priredio je CSKA svojim navijačima na Himki Areni. Ekipa Krila Sovjetov je preletela Mosku i golovima Jahovića nanela drugi ovosezonski poraz lideru na tabeli.