""
""

Mezenga odneo bod za Manisu: Veliki povratak Ahisara u Istanbulu!

Vreme čitanja: 1min | pet. 06.03.15. | 21:45

Kasimpaša je dobru igru s početka utakmice krunisala brzim pogotkom Adema Bujuka u šestom minutu, a kada je prednost u sedmom minutu nastavka duplirao Ezekijel Skarijone izgledalo je da bodovi ne mrdaju iz Istanbula, ali nije bilo tako – 2:2

Veliki povratak Ahisara u Istanbulu i bod koji je otišao za Manisu zahvaljujući bivšem napadaču Crvene zvezde Brunu Mezengi, kojem je ovo bio drugi pogodak u sezoni. Kasimpaši nisu bila dovoljna ni dva gola prednosti na otvaranju 23. kola turskog Super liga, pošto su gosti za samo 10 minuta, sredinom drugog dela igre, uspeli da anuliraju značajno primućstvo rivala – 2:2 (1:0).

Domaćin je dobru igru s početka utakmice krunisao brzim pogotkom Adema Bujuka u šestom minutu, a kada je prednost u sedmom minutu nastavka duplirao Ezekijel Skarijone izgledalo je da bodovi ne mrdaju iz Istanbula.

Ipak, tako nisu mislili izabranici Roberta Karlosa, koji su prvo u 65. minutu autogolom Dvalija smanjili rezultat, a 10 minuta kasnije stigli do vrednog boda pogotkom Bruna Mezenge.

Kasimpaša je ostala na osmom mestu Super liga, dok je Ahisar skočio dva mesta više i nalazi se na devetoj poziciji.