""
""

Midlsbro pohapsio kraljičine Policajce (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 01.04.16. | 23:08

Fudbaleri Midlsbroa pobedili su večeras u Londonu ekipu Kvins Park Rendžersa sa 3:2 u prvoj utakmici 38. kola engleskog Čempionšipa i nastavili poteru za liderom Barnli.

Stabilizovala se ekipa Aitora Karanke u poslednje vreme, to je potvrdila i večeras pa može da se kaže da će predstavljati najozbiljnijeg konkurenta Barnliju.

Posle prvog poluvremena u kojem je rezultat bio 1:1, a domaćin se dobro držao, Midlsbro je prelomio i trasirao put ka pobedi.

Na kraju je za samo šest minuta, od 51. do 57, gostujuća ekipa golovima Gastona Ramireza i Bendžamina Gibsona osvojila tri boda.

Renžersi su do kraja utakmice uspeli samo da ublaže poraz preko Čerija.