"Miloš Marić (arhivska)"

Miloš Marić podigao Vasland sa dna, Bajkovićev Lirs sa igračem manje dobio Serkl Briž (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 14.02.15. | 22:04

Ekipa iz Beverena srušila četvrtoplasiranu ekipu belgijskog prvenstva, Ostende u finišu do trijumfa protiv Muskrona

Miloš Marić (arhivska)Kortrajk ove sezone igra veoma dobro, ekipa zauzima četvrto mesto belgijskog prvenstva, ali je u meču sa Vaslandom ipak pretrpela poraz i to golom srpskog internacionalca Miloša Marića – 1:0 (1:0).

U duelu koji je obilovao igračima sa ovog prostora – Adam Marušić, Nebojša Pavlović i Žarko Tomašević brane boje Kortrajka – pobedu je odneo usamljeni Marić, i to svojom zaslugom pošto je u 34. minutu postigao jedini gol na meču.

Lirs Bobana Bajkovića je napravio pravi poduhvat i uspeo je da savlada Serkl Briž iako je od 25. minuta igrao sa 10 fudbalera zbog isključenja Ziza. Domaćini su postigli dva gola u drugom poluvremenu, prvo se Hasan upisao u strelce na asistenciju Etijena Velikonje, zatim je i Fajsel Kasmi povećao prednost, a gosti su tek u finišu uspeli da savladaju bivšeg golmana Crvene zvezde.

Ostende je tek u finišu srušio Muskron, tačnije to je uradio Elimane Kulibali u 85. minutu.