""

Neka se javi ko može da pomogne Aston Vili, ili pravac treća liga!

Vreme čitanja: 2min | sub. 15.10.16. | 20:52

Pojačanja od 60.000.000 evra za 21. mesto...

Danas je tačno dva meseca i dva dana od poslednje pobede Aston Vile! Nekadašnji prvak Evrope ni iz 11 pokušaja nije uspeo da prekine taj užasni niz, tako da posle 12 odigranih kola ostaje na dnu tabele u Čempionšipu bez ijedne naznake da bi mogao da se trgne i krene ka vrhu, ili bolje reći za početak, ka sredini tabele.

Ono što posebno može da zabrine navijače slavnog kluba jeste što ni šok terapija s promenom trenera nije uspela. Stiv Brus ne samo da nije slavio na debiju već ga je kolega sa klupe Vulverhemptona Valter Zenga poptpuno nadigrao, pa domaći s ovih 1:1 mogu u potpunosti da budu zadovoljni.

Vila je večeras povela pogotkom skupocenog pojačanja Džonatana Kođije udarcem sa bele tačke u 15. minutu. Delovalo je tada će sunce konačno ogrejati sedmostruke šampione Engleske, ali Vukovi ekspresno odgovaraju i na isti način stižu do poravnanja u 34. minutu - Kosta je bio siguran sa penala.

U drugom poluvremenu Vulverhempton je bio dosta bolji, imao više pokušaja, konkretnije napadao i može se slobodno reći da je i sreća pogledala Vilu što se još neka lopta nije našla u njenoj mreži. Vulvsima je ovo četvrti remi u sezoni i oni ostaju u sredini tabele, dok je Aston Vila 21?!

Ko je zaboravio u ovoj tim je letos uloženo 60.000.000 evra! Samo na pojačanja!

Sećate se? Mekormak (14.500.000), Kođija (13.000.000), Čester (9.500.000), Čibola (6.000.000), Golini (5.000.000)...