Nema drame za Doksu, pao je Panahaiki, a igračima „kaplje kinta“ (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 25.03.18. | 17:29

Zahuktava se trka za treće mesto u drugoj ligi Grčke

Obećao je gazda Dokse iz Drama Janis Biros svojim fudbalerima da će im za svaku pobedu u borbi za treće mesto na tabeli dati da podele svotu od 12.000 evra. I to je očigledno bio dobar potez. Jer Doksa je na svom stadionu savladala trenutno trećeplasirani Panahaiki sa 2:0 u utakmici 23. kola druge lige Grčke.

To je Doksi bila četvrta uzastopna pobeda u ovom takmičenju i to bez primljenog gola, a inače ne znaju za poraz već sedam utakmica.

Ekipa Nikosa Kostenoglua ceo posao je završila za samo pet minuta i to na početku utakmice. U devetom minutu Doksa je povela golom defanzivca Evangelosa Gotovosa, a konačan rezultat već u 14. minutu postavio je španski internacionalac Hoze Marija Kases.

Svih 90 minuta za domaću ekipu odigrao je srpski štoper Branko Ostojić, a od 77. minuta na terenu se našao i napadač Miloš Jokić.

GRČKA 2 - 23. KOLO:

Panajialos - Kalitea 0:0
Karditsa - Kariskakis 1:0
Hanija Kisamikos - Aris 2:3
Apolon Pontu - Trikala 1:1
Eginijakos - Apolon Larisa 1:2
OFI - Ergotelis 4:2

Panseraikos - Aharnaikos 3:0