Nindža probudio Inter, konačno Spaleti može da se raduje (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 01.09.18. | 20:03

Nerazuri ubedljivi na gostovanju u Bolonji - 3:0 za prvi trijumf u sezoni

Konačno je proradio i Inter. Razočarali su Nerazuri u prva dva kola Serije A, ali su zato u velikom stilu upisali pobedu na nezgodnom gostovanju u Bolonji. Bilo je 3:0 za milanskog giganta, a moglo je i više da je Keira Balde bio malo precizniji  nekoliko navrata.

Očigledno je Interu bila potrebna jedna ovakva utakmica da nabilduje samopouzdanje i ne bi bilo iznenađenje da Nerazuri sada uđu u seriju pobeda.

Nije ni danas baš sve išlo glatko za ekipu Lućana Spaletija u prvom poluvremenu duela na stadionu Renato dal Arana, ali nastavak utakmice doneo je izdanje Intera kakvo su nedeljama unazad priželjkivali navijači.

A seriju golova otvorio je Radža Najngolan, bez dileme, najveće pojačanje Intera u ovom prelaznom roku. Igrao se 67. minut kada mu je Politano odložio loptu, a ovaj sa nekih 15-ak metara pogodio donji levi ugao gola Bolonje.

Pokušala je nešto domaća ekipa da uradi posle tog gola, ali Inter je veoma dobro branio sve prilaze svom golu. A onda je za samo tri minuta milanski tim stavio tačku na ovu utakmicu i definitifno najavio bolje dane.

Najpre je 82. minutu Antonio Kandreva iskoristio dobro dodavanje Perišića, a konačan rezultat postavio je upravo hrvatski reprezentativac posle solo akcije.

ITALIJA 1 - 3. KOLO:

Milan - Roma 2:1 (1:0)