""
""

Pazarska kaznena ekspedicija: Rafalom po Golubovima!

Vreme čitanja: 2min | sre. 10.08.16. | 20:30

Gosti sa tri ekspresna gola otvorili meč, ali je pitanje pobednika rešeno tek u završnici, nakon isključenja Nemanje Milića, kada je Spartak u potpunosti ispao iz ritma i doživeo ubedljiv poraz - 2:5

Sa Novim Pazarom izgleda nema šale ove sezone. Ekipa Zorana Marića je izgleda ušla u pravi ritam, pošto je nakon pobede nad Čukaričkim slavila i protiv Spartaka u Novom Sadu i to sa ubedljivih 5:2 (3:1).

Gosti su furiozno ušli u meč protiv nedovoljno koncentrisanog rivala, pa su već nakon 22 minuta igre vodili sa ubedljivih 3:0. Mladi Anid Travančić je pokazao da je igrač kome treba pružiti šansu, pošto je ovu večerašnu iskoristio na pravi način. On je mrežu Nikole Mirkovića prvo pogodio u osmom minutu, a kada je to učinio i u 13. bilo je jasno da su Pazarci blizu osvajanja sva tri boda.

Kada je u 22. minutu Nikola Dimitrijević povisio na 3:0 izgledalo je da bi ovo mogao da bude pravi debakl Andreja Černišova, ali se Spartak u nastavku utakmice izdigao iznat teške situacije i golovima Jocića u 26. minutu, odnostno Kramara u 57. u potpunosti vratio u meč. Ipak, sve je bilo gotovo nakon isključenja Nemanje Milića, koji je 72. minutu zaradio drugi žuti karton. Dva minuta kasnije Petar Kunić je povisio na 4:2 i tako u srušio svaku nadu domaćinu.

Ipak, to nije bilo sve od gostiju na ovoj utakmici. U drugom minutu nadoknade još jednom se tresa mreža Golubova, a konačan rezultat je postavio najbolji igrač pazarskog superligaša Enver Alivodić.