POLUVREME: Gavrić načeo Krku, Živković položio ispit!

Vreme čitanja: 1min | sub. 20.06.15. | 19:22

Crveno-beli vrlo dobri u Novom Mestu

Gavrić

Fudbaleri Crvene zvezde vode nakon prvih 45 minuta u Novom mestu protiv domaće Krke rezultatom 1:0. Izabranici Miodraga Grofa Božovića poveli su u 12. minutu pogotkom Nenada Gavrića, ali su i propustili nekoliko solidnih šansi da tu prednost učine i ubedljivijom. To se posebno odnosi na trenutak iz 44. minuta, kada je mladi Mihailo Ristić posle dodavanja Orlandića zaobišao golmana domaćeg tima, ali je pogodio stativu.

Krka je bila bolja samo u prvih nekoliko minuta, kada je stvorila dve solidne prilike, ali se nakon gola crveno-belih sve promenilo.

Božović je šansu pružio i mladom Dušanu Živkoviću, koji je 37. minutu nakon sjajnog prodora po levoj strani pronašao Ristića, ali je ovaj nije bio precizan. Čini se da je mladi fudbaler rođen 1996. godine odlično iskoristio ukazanu priliku.

(FOTO: Star Sport)