""

Porto opet preti, na potezu Benfika (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 08.04.17. | 21:37

Zmajevi lako protiv Belenenseša

Porto je potpuno razočarao prošle nedelje tokom koje je sa dve pobede mogao da potpuno preokrene prvenstvo u svoju korist. Večeras je, posle dva remija, konačno i pobedio i to ubedljivo gostujući Belenenseš sa 3:0 u utakmici 28. kola Primeire.

Preuzeli su opet prvo mesto na tabeli od Benfike, ali aktuelni šampion Portugalije tek sutra igra svoju utakmicu u ovom kolu.

Nisu Zmajevi ni večeras bili previše raspoloženi za igru, ali su na vreme načeli goste golom Pereire u 37. minutu.

A onda su u finišu utakmice u razmaku od samo četiri minuta otklonili sve dileme i ubili svaku nadu gostujuće ekipe.

Najpre je Tikinjo u 70. minutu duplirao prednost, a onda je u 74. minutu tačku na utakmicu na stadionu Dragao stavio Jasin Brahimi i to iz penala.

Belenenseš je, inače, u poslednje vreme baš u lošoj formi, a ovo mu je bio četvrti vezani prvenstveni poraz.