""

Prava ruska mašina: CSKA polako ulazi u seriju

Vreme čitanja: 1min | sub. 16.09.17. | 17:20

Armija slavila u derbiju protiv Rostova - 2:0

Moskovski CSKA polako, ali sigurno ulazi u pobedničku seriju, a to su Armejci potvrdili i pobedom nad gostujućim Rostovom od 2:0 u derbi utakmici 10. Kola ruske Premijer lige.

Dosta problema sa Rostovom imao je CSKA u novijoj prošlosti, pošto ovog rivala nije uspeo da savlada na prethodne tri utakmice.

I ne samo to - na pomenutim mečevima Armejci nisu uspeli ni da zatresu mrežu Rostova, tako da je današnji duel na domaćem terenu bio dobra prilika za naplatu dugova.

Napadali su Moskovljani od prvog minuta, pokušali su što pre da zatresu protivničku mrežu. To im je pošlo za rukom u 30. minutu, kada je posle centaršuta Vitinja sa desne strane Vasilij Berezucki glavom zatresao mrežu.

Veoma dobru partiju Vitinjo je zaokružio u 68. minutu pogotkom posle proigravanja Alana Dzagojeva.