"Nemanja Obradović"

Proradila Čuka: Obradović dva u metu

Vreme čitanja: 1min | pet. 07.07.17. | 22:34

Brđani uspešni u drugoj proveri u Sloveniji

Nemanja ObradovićBez golova u premijernoj proveri sa Dinamom iz Tbilisija, a onda tri komada u mreži novog ruskog premijerligaša. Čukarički je zabeležio pobedu na priopremama u Sloveniji, ubedljivom igrom u prvom poluvremenu savladao je Tosno - 3:1 (3:0).

Dvostruki strelac za ekipu Nenada Lalatovića bio je napadač Nemanja Obradović, najpre u četvrtom minutu posle centaršuta Bogosavca, a zatim i u 28. kad je asistent bio Nemanja Radonjić. Između Obradovićevih golova u listu strelaca upisao se Petar Bojić snažnim udarcem u 17. minutu.

Tosno pred kraj prvog poluvremena nije iskoristilo jedanaesterac, ali je u 49. Markov naleteo na odbijenu loptu i postigao počasni gol.

Čukarički je igrao u sastavu: Kirovski, Đurić, Puškarić, Crnomarković, Bogosavac, Lagator, Obradović, Kajević, Bojić, Radonjić, Ožegović. Igrali su još: Drinčić i Saša Jovanović.

(FOTO: Star sport)