""
""

Proradila je krasnodarska artiljerija! U sedam utakmica pet golova, protiv Dinama – četiri! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 13.09.15. | 17:54

Moskovski klub pretrpeo težak poraz...

Reprezentativna pauza očigledno je jako prijala fudbalerima Krasnodara, koji su ove nedelje potpuno eksplodirali i do nogu potukli moskovski Dinamo – 4:0.

Zanimljivo, tokom prvih sedam kola Krasnodar je upisao tek pet pogodaka. U susretu sa Dinamom – čak četiri! Eksplozija u igri Krasnodara bila je primetna praktično od samog početka utakmice. Već u desetom minutu Rikardo Laborde uspeo je da nadribla loptu jako blizu zone šuta, a kada je raspalio po lopti, protivnički golman nije mogao ništa.

Do kraja poluvremena domaćin je uspeo da duplira prednost. Pavel Mamajev iskoristio je jednu grešku Dinamove odbrane, i odbitak pretvorio u lagan pogodak.

Ono najbolje na meču viđeno je u 71. minutu, kada je Odil Ahmedov postigao apsolutno najlepši pogodak utakmice. Nadriblao je loptu Ahmedov na blizu 25 metara od gola, sa desne strane iskosa, a raketu koju je poslao u suprotni ugao golman nije mogao da odbrani nikako.

Tačku na „i“ stavio je Mamajev u drugom minutu nadoknade, za treću pobedu u sezoni i visoku petu poziciju.