Prošle sezone senzacija, večeras topovsko meso

Vreme čitanja: 1min | uto. 09.10.18. | 21:55

Šambli se obrukao na gostovanju davljeniku

Uspeo je davljenik Pau strpljivom igrom da iznenadi prošlogodišnju senzaciju u Kupu Francuske i trijumfom od 2:0 pred svojom publikom nagovesti neke bolje dane koji dolaze u Francuskoj 3.

Nisu domaćini dominirali, branili su se u većem delu utakmice i iz dve brze kontre matirali do ovog kola jednu od najboljih odbrana u ligi. Zanimljiv okršaj rešen je u drugom poluvremenu, a malo nakon šo se lopta zakotrljala u nastavku, Pau je preko Buagara stigao do vođstva. Igrao se 52. minut.

U jeku inicijative Šamblija, koji je žarko želeo izjednačenje, usledio je šah-mat. Posle još jedne lepe kontre loptu je u završnoj trećini gostiju prihvatio hitronogi Mohamed Gilovogi (kao vezista Volfzburga) i pogotkom u 84. stavio tačku na veliko iznenađenje.

FRANCUSKA 3 - 2. KOLO (ODLOŽENA UTAKMICA)

Pau - Šambli 2:0 (0:0)