""
""

Radi Sosijedadova veza Ojarzabal - Vela! Minimalac dovoljan da Betis padne, Brašancu neslavni rekord? (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 30.09.16. | 22:44

Bivši igrač Partizana ušao na startu drugog poluvremena i u prvih 20 sekundi zaradio žutu kartu

Fudbaleri Sosijedada ostvarili su pobedu nad Betisom u prvom meču sedmog kola španske Primere, pošto su na svom terenu slavili minimalnim rezultatom - 1:0.

Mada, vrlo lako rezultat je mogao da bude daleko ubedljiviji, ali su se domaći fudbaleri propisno ispromašivali. Velike zasluge zbog toga što je poraz došao uz samo jedna primljen gol idu na račun golmana Betisa Adrijana Adana sa tri zlatne odbrane sprečio eventualnu katastrofu njegovog tima na Anoeti.

Pobednički gol delo je najboljeg strelca Karlosa Vele u 63. minutu, kojeg je s mrežom spojio Mikel Ojarzabal. Dobar dribling u levu stranu, centaršut s desnog boka, lopta je preletela celu odbranu Betisa, a Vela je samo postavio nogu i usmerio projektil na pravo mesto.

Utakmica će ostati upamćena i po nesvakidašnjem potezu Darka Brašanca. Nekadašnji igrač Partizana na teren je ušao na startu drugog poluvremena, ali je već posle 20 sekundi zaradio žuti karton. Mada zvaničnih podataka nema, vrlo je lako da bi neslavni rekord mogao da pripadne srpskom vezisti, ili da bar u najmanju ruku bude u samom vrhu liste igrača koji su najbrže dobili opomenu pred isključenje.