""
""

Rakić i Gogić za pobedu Đingdaoa, Stanoje propustio šansu da izbije na prvo mesto

Vreme čitanja: 1min | sub. 18.04.15. | 11:48

Srbi ponovo zapaženi u drugoj ligi Kine

Srbi su ponovo bili zapaženi u drugoj ligi Kine! Jutros su odigrana dve utakmice, doskorašnji fudbaleri Crvene zvezde Đorđe Rakić i Goran Gogić bili su strelci u pobedi svog Đingdaoa, dok je Aleksandar Stanojević sa Pekingom osvojio bod na gostovanju Hunanu.

Đingdao je savladao Gvižu rezultatom 3:1. Goran Gogić postigao je pogodak u 14. minutu za vođstvo domaće ekipe. Na 2:0 povisio je Rakić u 87. minutu, a trijumf Đingdaoa potvrdio je Korejac Jong u nadoknadi vremena. Gosti su uspeli da takođe u dodatnom vremenu postignu počasni gol.

Đingdao se sa ova tri boda popeo do pete pozicije, ali ne treba zaboraviti da je ovo premijerni duel petog kola.

Stanojevićev i Lazovićev Peking upisao je drugi uzastopni remi, čime je propustio priliku da bar na kratko izbije na prvo mesto. Gosti su vodili sa 1:0 od 52. minuta, ali je Hunanu posle manje od 120 sekundi uspeo da izjednači i postavi konačan rezultat.

(foto: Action Images)