""

Rodelan utišao Biševca i Mec (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 15.04.17. | 21:52

Ren očitao lekciju Dogama - 2:0

Dva puta su Mec i Milan Biševac vodili protiv Kaena, ali se nisu na kraju radovali pobedi koja bi značila i sigurniji finiš sezone za ekipu sa severa Francuske. Roni Rodelan iskoristio je centaršut Delaplasa u 89. minutu i lepim udarcem glavom postavio konačnih 2:2.

Mec je prethodno poveo preko Sara, ali je Hrvat Santini u 74. poravnao na 1:1. Džaba što je maestralni Šeik Diabate u 83. doneo novo vođstvo domaćinu, nisu izdržali pritisak Kaena u samom finišu pa su morali da se zadovolje bodom, kojim su bar zaustavili seriju od dva vezana poraza.

Ovo je ujedno bio i jedini remi na utakmicama koje su odigrane od 20 časova. Na svim ostalim mečevima domaćini su glatko savladali goste. Gengan je bio siguran priotiv Tuluza, kojeg je savladao sa 2:1, a sva tri gola pala su u nastavku.

Ren je za pola sata na svom terenu oborio Lil sa 2:0, a golove su postigli Mubele i Sio.

Pobedi se radovao i Monpelje koji je preko Budebuza i Mbenze takođe u prvih pola sata igre savladao davljenika iz Lorijena - 2:0.

LIGA 1 - 33. kolo:

Anže - PSŽ 0:2 (0:1)