"Roke Santa Kruz"

Roke Santa Kruz se konačno probudio, Rukavina pomogao Valjadolidu da izbegne poraz (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 01.03.14. | 17:51

Malaga povela, ali nije uspela da osvoji ceo plen - 1:1

Roke Santa KruzMalaga i Valjadolid podelili su bodove na La Rosaledi u 26. kolu Primere – 1:1. U sudaru dve ekipe koje žele da izbegnu poziciju koja vodi u niži rang slađi deo kolača sigurno pripada gostima, koji je nije dozvolio da mu direktni konkurent u borbi za opstanak pobegne više od tri boda.

Malaga je prva došla do vođstva preko probuđenog Roke Santa Kruza u 13. minutu. Paragvajac je prekinuo golgeterski post koji traje od 14. decembra i meča sa Hetafeom, pošto je bio najviši u skoku od defanzivca Stefana Mitrovića i njegovih saigrača posle kornera sa desne strane koji je izveo Duda. Međutim, Valjadolid se nije predavao tako lako. Već u 30. minutu uspeli su da poravnaju rezultat. Po desnoj strani prošao je Antonio Rukavina, centrirao i pogodio Manuča od koga se lopta odbila pravo na noge Larsonu kome nije bilo teško da matira golmana Kabaljera za konačnih 1:1.