©Printscreen

Ronaldo nasmejao Arape i razbesneo kamernana (VIDEO)

Vreme čitanja: 3min | sub. 16.09.23. | 22:14

Komična scena sa utakmice Al Nasra i Al Raeda

Al Hilal i Al Itihad su se izdvojili kao glavni kandidati za osvajanje šampionske titule, ali imaće svoju reč i Al Nasr. Posle dva poraza na otvaranju sezone, ekipa Luisa Kastra je upalila motore, pa u od tada zna samo za pobede. Večeras je na gostovanju Al Raedu upisala i četvrtu uzastopnu – 3:1 (1:0).

Raspucali su se Kristijano Ronaldo i drugovi. Samo u poslednja četiri meča postigli su 17 golova! Ove subote su, dakle, još i imali milosti prema rivalu. A opet, pobedu nisu dovodili u pitanje, mada su ruku na srce morali da se pomuče da načnu autsajdera.

Učinio je to tek u nadoknadi prvog dela Sadio Mane. Varkom tela je iz igre izbacio čuvara i udarcem u dalji ugao stigao do šestog gola u poslednje četiri utakmice. Do odlaska na odmor domaćin je ostao sa igračem manje, te je Al Nasru u nastavku posao bio olakšn. Već u 49. minutu Anderson Taliska je duplirao prednost, a nepunih pola sata kasnije trijumf je overio Ronaldo, upisavši se tako u strelce na četvrtom uzastopnom meču, baš kao i Mane. S tim da Portugalac ima sedam golova, jedan više od Senegalca i trenutno je prvi strelac lige. Fintom šuta Portugalac se u 78. minutu oslobodio rivala i slabijom nogom zakucao loptu u bliži ugao.

Meč je između ostalog obeležila i jedna komična scena. Naime, Ronaldo se u jednom trenutku utakmice uhvatio za loptu želeći da podseti kakv je specijalista za slobodne udarce. Ali rekli bismo da odavno već nije. Kako bilo, Ronaldo je namestio loptu na ivici šesnaesterca i pokušao da pogodi dalji ugao, ali je umesto toga pogodio - kamermana u glavu! Za mnoge komična situacija, za momka sa kamerom u ruci definitivno ne, što se i videlo po njegovoj reakciji. Kako i bi, možemo samo da pretpostavimo kojom brzinom je lopta išla...

SAUDIJSKA ARABIJA 1 - 6. KOLO

Al Akdud - Al Itihad 0:1 (0:0)