""
""

Rubin razbio Lokomotivu u paramparčad i prekinuo post dug dve i po godine! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 12.09.15. | 20:37

Tim iz Kazanja slavio rezultatom 3:1 i moskovskom rivalu naneo prvi poraz u sezoni

Fudbaleri Rubina iz Kazanja naneli su prvi poraz moskovskoj Lokomotivi u ovoj sezoni i ostvarili rutinsku pobedu rezultatom 3:1 u poslednjoj subotnjoj utakmici ruskog šampionata.

Ovim trijumfom fudbaleri Rubina prekinuli su crnu seriju od dve i po godine bez uspeha u duelu sa rivalom iz glavnog grada Rusije, koji danas nije bio na nivou koji se očekivao.

Rubin je već u prvom poluvremenu imao velika dva gola prednosti, ali za razliku od igrača CSKA, koji su tu prednost ispustili protiv Zenita, igrači Valerija Čalija uspeli su da prednost iskoriste i pretvore u veliku pobedu.

Domaći tim je do dva gola prednosti zahvaljujući magičnom pogotku Karlosa u 9. i Kanunikova u 25. minutu, ali je vrlo lep pogodak Samedova s polovine drugog dela poništio Bilijaletdinov za drugu pobedu u sezoni.