Šahin debitovao, Verder izgubio od Emena (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 04.09.18. | 22:29

Neće baš po dobrom vezista pamtiti prvi nastup u dresu Zelenih

Nuri Šahin debitovao je za Verder iz Bremena, ali neće po lepom pamtiti taj nastup. Naime, bundesligaš je u prijateljskom meču u gradiću Ler izgubio od holandskog prvoligaša Emena sa 2:1.

Šahin je odigrao svih 90 minuta, a poseta od 3.500 gledalaca je, s obzirom na prijateljski karakter utakmice, bila veoma dobra.

Emen je poveo u 29. minutu preko Aleksandera Banika, četiri minuta pre kraja prvog poluvremena izjednačio je Davi Klasen.

Očekivali su navijači Verdera da u nastavku utakmice njihova ekipa krene u totalnu ofanzivu. Ipak, Emen je već 49. minutu poveo i drugi put na meču i to preko Reuvena Nimejera.

Ispostaviće se kasnije da je on postavio i konačan rezultat, s obzirom da su svi Verderovi pokušaji da izjednači ostali bez konkretnog rezultata.