"Bojan Šaranov"

Šaranov zaključao kapije Gornje varoši, Spartaku samo bod u Zemunu

Vreme čitanja: 1min | ned. 24.09.17. | 16:57

Podela plena u prvoj utakmici 11. kola Superlige

Bojan ŠaranovSubotičani su došli po pobedu, ali je Bojan Šaranov imao drugačije planove za danas, pa je sa nekoliko veoma dobrih reakcija dao možda i ključan doprinos Zemunovom osvajanju jednog boda u prvoj utamici 11. kola Superlige - 1:1.

Doduše, gostima iz Subotice trebalo je malo vremena da se oporave od puta, pa je Stefan Dimić već u 22. minutu doveo Zemunce u vođstvo i najavio da bi domaći mogli da pokušaju da sačuvaju ceo plen kod kuće. Međutim, Spartak je ipak bolji tim, pa bi u Gornjoj varoši morali da budu zadovoljni i sa ovim bodom. Samo 13 minuta je uostalom trajalo vođstvo Zemunaca pre no što je Stefan Hajdin izjednačio rezultat na 1:1, da bi se napadi Subotičani nastavili i posle toga.

Uzalud. Šaranov je bio na visini zadatka i odbranio gol Zemunaca. Jedini put kada on nije uspeo da ukroti loptu, a to se desilo u 70. minutu kada je probao Mile Savković, prečka se isprečila Subotičanima, pa se rezultat na semaforu nije menjao.