""
""

Sosijedad i matematički ostao u Primeri: Levante pregažen na Anoeti i još mora da strepi... (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pet. 01.05.15. | 22:42

Sosijedad je sve uradio onako kako je to planirao Dejvid Mojes, odlično je otvorio oba poluvremena, pa je na kraju rutinski došao do tri važna boda i prilično ubedljivog trijumfa - 3:0

Sosijedan je i matematički obezbedio opstanak u španskoj Pimeri, iako se njegov prvoligaški status praktično nije ni dovodio u pitanje, iako ekipa Dejvida Mojesa punih šest kola nije znala za pobedu. Zato će još neko vreme morati da strepi Levante, koji je večeras poražen u San Sebastijanu, pa će davljenici iz opasne zone, pre svih Deportivo, moći da mu se približe u ovom kolu - 3:0 (1:0).

Sosijedad je sve uradio onako kako je to planirao škotski strateg, odlično je otvorio oba poluvremena, pa je na kraju rutinski došao do tri važna boda i prilično ubedljivog trijumfa.

Ključ odbrane gostiju prvi je pronašao Alfred Finbogason, koji je u 13. minutu odlično ispratio akciju Ćabija Prijeta i Jurija, nakon čijeg dodavanja je bez problema savladao Dijega Marinja.

Sve je bilo gotovo u 51. minutu. Ruben Pardo je perfektno izveo korner, pogodio odlično postavljenog Markela Bergaru, pa je Marinjo ponovo bio u bezizlaznoj situaciji.

Iako je već tada rešio pitanje pobednika, domaćin nije propustio priliku da u finišu meča potpuno doduče ranjenog rivala. To je učinio Karlos Vela, perfektnim slobodnim udarcem u 86. minutu i postigao osmi pogodak u ovoj sezoni.

All Goals ---Real Sociedad 3:0 Levante--01/05... by liveg0als PRIMERA - 35. KOLO:

Real Sosijedad - Levante 3:0 (1:0)