""
""

Špancima daje gol ko hoće (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 09.06.13. | 00:21

Furija savladala reprezentaciju Haitija u Majamiju (2:1), ali pokazala da joj odbrana nije jači deo tima uoči starta Kupa Konfederacija

Španci su fudbalski vladari Evrope i sveta, ali u poslednje vreme odbrana Furije je toliko porozna da je skoro svaka selekcija može savladati. Posle Francuske, Paname, Urugvaja i Finske, četu Vinsenta Del Boskea matirala je i reprezentacija Haitija, u prijateljskoj utakmici u Majamiju, koja je Špancima poslužila kao priprema za Kup Konfederacija (2:1).

Del Boske je između stativa, očekivano, stavio Ikera Kasiljasa,  u drugom poluvremenu uveo Ćavija, Inijestu, Pikea, Davida Silvu i Soldada, ali je kombinovani sastav završio posao u prvih 45 minuta. Tačnije, u razmaku od 11. Najpre je Kazorla doveo velikog faviorita u vođstvo, da bi Fabregas glavom povećao na 2:0 i taj rezultat stajao je na semaforu dve do 75. minuta.

A onda je Haiti izveo dobar napad,  a malo poznati Vild-Donald Gurije matirao rezervnog golmana Pepea Rejnu.