""

Šta bi Valdesu? A šta tek bi Murinju da ovako slavi? (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 19.03.17. | 15:02

Komičan gol Mančestera na Riversajdu

Jedan od komičnijih golova u Premijer ligi ove sezone. Strelac je bio Antonio Valensija, ali će se umesto njega pamtiti proklizavanje Viktora Valdesa, koji je u trećem minutu nadoknade vremena omogućio Mančester junajtedu da stavi tačku na trijumf u Midlzbrou - 3:1.

Igrao se treći minutu nadoknade na „Riversajdu“, domaćin je navaljivao u potrazi za izjednačenjem, sevnula je kontra Crvenih đavola, Antonijo Valesija je dugo vukao loptu, ali je domaćin uspeo da se pribere, pa je usledio povratni pas ka golmanu Valdesu. Ovaj je trebalo samo da je ispuca u ugru, da Boro krene u završni napad.

A onda? Klizanje. Niko ga nije ometao. Kriv je teren, što je iskoristio Valensija da prtitrči ćušne loptu u nebranjeni deo mreže.

Usledilo je slavlje navijača Mančester junajteda, ali i Žozea Murinja. Šef struke Mančestera obradovao se ovom pogotku kao da je, u najmanju ruku osvojio Ligu šampiona. Razumemo strast, ali... Mančester? Protiv Midlzbroa?