Aleksandar Pejović

Šta se to desilo u Lučanima? Tri penala u poslednjim sekundama, Mladost preko Spartaka do petog mesta na tabeli

Vreme čitanja: 1min | ned. 28.10.18. | 20:00

Aleksandar Pejović sa dva gola slomio otpor gostiju

Prošle sezone Spartak je izborio učešće u Ligi Evrope, Mladost je morala da se zadovolji plej-autom. Ove bi situacija vrlo lako mogla da se obrne u korist Lučanaca. U poslednjem kolu 13. kola Superlige Mladost je sa 2:1 savladala Spartak i propela se do petog mesta na tabeli šampionata Srbije ostavivši Subotičane da tavore na pretposlednjoj poziciji.

Strelac oba gola za Lučance bio je Aleksandar Pejović, ali ono što je ovde posebno zanimljiivo je način na koji su oni pali. Oba sa penala, kao i taj jedan gol gostiju?!

Mladost je naime povela Pejovićevim pogotkom u drugom minutu nadoknade poluvremena, potom je Stefan Denković, strelac pobedničkog gola protiv Mačve u Kupu, bio siguran egzekutor najstrože kazne za Spartak u 90. minutu. Ali ni na tih 1:1 nije bio kraj s obzirom da je u nadoknadi drugog poluvremena Pejović još jednom dobio šansu da sa kreča zatrese mrežu Spartaka što je i učinio.

Jedva čekamo snimak da vidimo šta se ovde zaista desilo. Bilo je uzbudljivo.