Stariji Šćepović pogađa, Videoton sve bliži tituli

Vreme čitanja: 1min | sub. 19.05.18. | 18:41

Ekipa Marka Nikolića u Budimpešti savladala Vašaš sa 3:0, Ferencvaroš ponovo kiksnuo

Videoton je došao korak bliže tituli prvaka Mađarske! Ekipa Marka Nikolića je i gostima pobedila Vašaš sa 3:0 u utakmici 31. kola šampionata. S obzirom da je glavni konkurent, Ferencvaroš ponovo kiksnuo i remizirao 1:1 sa Honvedom, Videoton sada ima tri boda više, a do kraja su ostale još dve runde.

Duel Videotona i Vašaša bio je važan i iz drugog razloga, a to je činjenica da se ovaj drugi klub bori za opstanak. A nakon poraza u Budimpešti, Vašaš je pao na fenjerašku poziciju.

Već u petom minutu domaćine je načeo Stefan Šćepović i tako najavio da se Videoton danas ipak neće okliznuti.

Prednost gostiju duplirao je Ištvan Kovač u 57. minutu, a konačan rezultat postavio je Kristijan Tamaš u prvom minutu sudijske nadoknade.

Inače, Stefan Šćepović je u 74. minutu mesto na terenu ustupio mlađem bratu Marku.