""
""

ŠVAJCARSKI SAT NIJE ZAKASNIO: Seferović vodi na Mondijal (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 08.06.13. | 21:23

Golom napadača Novare u 90. minutu, Sajdžije savladala uporne Kiprane i povećale prednost na tabeli Grupe E

Fudbalska reprezentacija Švajcarske savladala je u Ženevi selekciju Kipra 1:0, u utakmici E grupe kvalifikacija za Prvenstvo sveta, naredne godine u Brazilu. Pobedonosni pogodak postigao je Haris Seferović u 90. minutu.

Napadač Fjorentine, koji već tri godine ne igra za Ljubičaste, već se dokazje na pozajmica, a poslednja stanica mu je Novara, na teren je kročio u 74. minutu, a dok je kazaljka obrtala poslednji krug iskoristio je proigravanje Đerdana Šaćirija i doneo veliko slavlje izabranicima Otmara Hicfelda.

Ovom pobedom Sajdžije su učvrstili vođstvo na tabeli grupe E, sada imaju četiri boda više od drugoplasirane Albanije. Do kraja su ostala četiri kola.