"Partizan"
"Partizan"

Toršavn se spasavao na Gibraltaru, šta je video pomoćni trener Partizana?

Vreme čitanja: 1min | sre. 02.07.14. | 21:54

Levi Hansen doneo izjednačenje protiv Linkolna i gol u gostima koji može biti presudan u revanšu - 1:1

PartizanPrvi meč prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona između Linkolna i Toršavna, od kojih će jedan od njih biti protivnik Partizana u narednoj rundi, završen je bez pobednika – 1:1.

Klub sa Gibraltara neočekivano je poveo u 18. minutu, kada je sa bele tačke bio siguran Džozef Luis Čipolina, tako da je ekipa sa Farskih Ostrva jurila barem izjednačenje, a spas je doneo Levi Hansen u 71. minutu.

Toršavn je tako postigao gol u gostima koji mnogo znači, međutim, prosto je neverovatno da je ekipa koja je u takmičarskoj formi (odigrali su 15 kola) jedva izbegla poraz.

Trener Partizana Marko Nikolić je na Gibraltar poslao pomoćnika Bojana Leontijevića, pošto je želeo da se dobro uveri u kvalitete potencijalnih protivnika. S obzirom na možda neočekivan rezultat, kao i da je sve otvoreno u revanšu, pitanje je šta je Leontijević mogao da vidi.

(FOTO: MN Press)