"Feguli"

Đukin naslednik pokrenuo Valensiju, majstorija Fegulija (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 04.01.14. | 21:46

Pici pobedom nad Levanteom debitovao na klupi Slepih miševa - 2:0

FeguliValensija je desnom nogom zakoračila u novu 2014. godinu! Huan Antonio Pici, naslednik Miroslava Đukića, uspešno je debitovao na klupi Slepih miševa pošto je pobedio Levante sa 2:0.

Domaćin je tri minuta pre kraja prvog poluvremena uspeo da načne goste, a strelac je bio Pjati. U nastavku meča tačku na „i“ stavio je Feguli. Alžirac je u 73. minutu majstorski bocnuo loptu, prebacio golmana Navasa, koja se na kraju odbila od prečke i odsela u gol. U nadoknadi vremena klub sa Mestaje je imao još dve odlične šanse, ali sreća je bila na strani gostiju.

Valensija je sa ovom pobedom skočila na osmu poziciju sa realnim šansama da nastavi proboj ka gornjem delu tabele, dok Levante u zavisnosti od ostalih rezultata vrlo lako može da dođe na ivicu ambisa.