""
""

Vanderson rešeta redom - stradao i Terek (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 25.11.13. | 18:00

Odlični Brazilac postigao četiri gola na tri uzastopna meča, ovga puta je dva puta tresao mrežu ekipe iz Groznija – 3:2

Okršaj između Vandersona Karneira iz Krasnodara i Olega Ivanova iz Terka prevagnuo je na stranu napadača domaćeg tima. Odlični Brazilac je kao i kolega iz protivničkog tima postigao dva pogotka na stadionu Kubanj, ali je jedan rešio pitanje pobednika u Krasnodaru – 3:2 (1:1).

Upravo su njih dvojica pokrenula lavinu pogodaka na ovom meču. Brazilski golgeter je to učinio u 37. minutu na asistenciju Mamaeva, dok je samo minut kasnije Ivanov odlično iskoristio pas Maurisija.

Pola sata kasnije ponovo dva gola iz dva napada. Vanderson se ovoga puta odužio za aistenciju Pavel Mamaevu i spakovao mu pogodak u 66. minutu, ali je Ivanov ponovo ekspresno odgovorio.

Tu nije bio kraj. Vanderson, koji je rešio nedavne mečeve u sa Rubinom i Zvezdom iz Rjazana, bio je koban i za Terek. Brazilac je izbio ispred šesnaesteca gostiju, uhvatio na spavanju golmana Godžjura i matirao borbene goste.