""

Videoton na srpski turbo pogon: Tandem Lazović - Šćepović ponovo udara

Vreme čitanja: 1min | ned. 23.07.17. | 19:56

Ekipa Marka Nikolića upisala prvenac u mađarskom šampionatu

Navijači Videotona ponovo slave srpske napadače Danka Lazovića i Marka Šćepovića, jer ovaj tandem je izuzetno raspoložen za golove od početka sezone. Aktuelni vicešampion Mađarske, kojeg trenira Marko Nikolić, savladao je u gostima Puškaš akademiju sa 3:1 u drugom kolu prvenstva i to mu je ovosezonski prvenac u pomenutom takmičenju.

Inače, Puškaš akademija, je filijala Videotona, a večeras je povela već u drugom minutu golom Julisija Dijaloa. Međutim, samo 12 minuta kasnije stiglo je izjednačenje preko Andraša Fejesa.

A onda je na scenu stupio srpski napadački tandem. Prvo je Danko Lazović u 27. minutu doneo potpuni preokret za Videoton, a Šćepović je postavio konačan rezultat pogotkom iz penala u 60. minutu.

Računajući i mečeve u kvalifikacijama za Ligu Evrope, to je Lazoviću bio četvrti, a Šćepoviću peti ovosezonski gol.