""
""

Za srpske fudbalerke Estonija nije bauk!

Vreme čitanja: 1min | uto. 27.10.15. | 16:10

Ženska reprezentacija Srbije zabeležila i drugu pobedu u kvalifikacijama za EP – 3:0

Ženska fudbalska reprezentacija Srbije zabeležila je još jednu pobedu u kvalifikacijama za Prvenstvo Evrope. Naše devojke su savladale Estoniju sa 3:0.

Na stadionu Suvača, po lepom i prijatnom vremenu za igru, mrežu Estonki su pogađale Jelena Čubrilo u 17 i 61. minutu, dok je Marija Radojičić postavila konačan rezultat osam minuta pre kraja meča.

Osim na početku utakmice Srbija je igrala mnogo bolje od gošći iz Estonije, ali je ispoljila slabu realizaciju. Naše igračice su diktirale tempo, vodile igru, često šutirale na gol, ali osim dva udarca Jelene Čubrilo i jednog Marije Radojčić, ostali su završavali pored gola ili u naručju gostujućeg golmana.

Naredni meč naša reprezentacija igra protiv Bosne i Hercegovine.