
Bahar neće o Ligi šampiona: Protiv Voždovca smo bili spori, kretanja su nam bila loša
Vreme čitanja: 2min | pet. 01.09.23. | 14:49
„To je moja zamerka, na tome smo radili prethodne sedmice“, dodao je izraleski stručnjak
Navijači se spremaju za spektakl i rođendan Marakane, i naravno i dalje analiziraju žreb za grupnu ffazu Lige šampiona i odbrojavaju dane do 19.septembra. Međutim, za Baraka Bahara i stručni štab Siti, Lajpcig i Jang Bojs su za sada zabranjena tema.
Crvena zvezda je napravila kiks na Voždovcu, pa sutra protiv Novog Pazara mora da popravi utisak i resetuje vreme na blisku prošlost kada je izgledala nepobedivo.
Izabrane vesti
„Još uvek je rano da pričamo o utakmicama Lige šampiona. Ispratili smo žreb, izuzetno smo uzbuđeni, ali nas pre tih mečeva očekuju još dva prvenstvena duela. Ne želim u ovom momentu da govorim o tome kako ćemo igrati u Ligi šampiona. Posle izgubljene utakmice prošlog vikenda imamo priliku da popravimo utisak i fokus je samo na meču protiv Novog Pazara“, rekao je Barak Bahar.

Zmajevi su opomenuli Crvenu zvezdu. Crveno-beli prvi put u sezoni nisu na vreme otvorili utakmicu na vreme.
„Analizirali smo utakmicu. Glavni problem je bio što nismo otvorili meč na željeni način, počev od nas iz stručnog štaba pa sve do igrača. Nismo odradili presing onako kako to inače radimo, bili smo spori u napadima, kretnja nije bila na zadovoljavajućem nivou i to je ono na čemu smo radili tokom cele nedelje kako bi bili bolji već u subotu“.
Kako kaže Barak Bahar Novi Pazar je pažljivo skautiran.
„Uvek skautiramo protivnika i znamo sve o njemu. Potrudili smo se da i pred utakmicu sa Novim Pazarom prikupimo sve neophodne informacije. Najbitnije je da se fokusiramo na našu igru i ono što mi želimo. Potrebne su određene promene i adaptacije, jer su i protivnici drugačiji, igrači će biti spremni za meč. Novi Pazar ima dosta igrača od kojih preti opasnost, naročito u napadu. Međutim kad utakmica počne svaki igrač koji se nalazi na terenu može da se izdvoji, zato smo se u pripremi utakmice fokusirali na čitav tim“.
Očekuju se sutra veče i dobro popunjene tribine najvećeg srpskog stadiona.
„Podrška je izuzetno važna ekipi, naročito posle utakmice protiv Voždovca koju smo izgubili. Bili smo uznemireni i ljuti, međutim navijači koji su nam pevali i pružili sjajnu podršku su pomogli da se oraspoložimo. Poraz je nešto što može da se desi, svakako da niko nije bio srećan kada se dogodio, ali pred nama je nova utakmica na kojoj ćemo moći da popravimo rezultat iz prethodnog kola“.