Komentari na vest
Biće i 20. sezona! Manuel Nojer nastavlja da brani
H
Hanuta
pre oko 1 mesec
opet ništa od LP
Predrag Blagojevic
pre oko 1 mesec
Golmani ionako ne trose se mnogo samo prekidi a njegov bayern dominira posedom
a
avax88
pre oko 1 mesec
Moze Nojer jos mnogo da pruzi Bajernu, i treba da ostane bar jos tu jednu sezonu. Sjajan golman!
D
Dobitak7
pre oko 1 mesec
Kad moze Ronaldo da igra, moze i Nojer itekako da brani a pokazao je da moze protiv Reala odigravsi fenomenalno
K
Kladionica guy
pre oko 1 mesec
Znaci sledece sezone svaku tekmu Bajerna igram da Bajern prima bar 1 gol...
R
Riki97
pre oko 1 mesec
I dan danas bolji od vecine mladih golmana.
m
milan.gudovic
pre oko 1 mesec
Kaze se da je golman kao vino, sto stariji to bolji. To ovde nije slucaj ali svejedno i dalje je neko na koga ekipa moze da se osloni....
Kristina Rajkovic
pre oko 1 mesec
Svaka cast, samo stigle su te godine druze.
stevica jovanovic
pre oko 1 mesec
odlican je golman ali vreme mu je za penziju
p
petrovicgoran22
pre oko 1 mesec
ovaj ce brani do 60 godina
K
Komri
pre oko 1 mesec
svojim stilom igre obeležio je igru i uveo golmana kao trećeg beka. Naravno nekoliko puta je skupo platio takve izlete ali istorija će ga pamtiti po toj promeni. Mislim da je ipak Bajernu potrebna sveža krv jer refleks slabi a o povredama u tim godinama da ne pričam. Neke utakmice ove sezone su kiksnuli zbog mladih golmana koji nisu mentalno spremni za gol Bajerna
Slobodan Ristovic
pre oko 1 mesec
najveci golman ikada svih vremena
D
Djordje Milev
pre oko 1 mesec
Neuer doktorčina
filipdjuk11
pre oko 1 mesec
treba neuer da ostane pre svega da pokusa da razvije Urbiga u ono sto bayern zeli i da sacuva dnk ekipe. A trenutno realno Neuer je i sa 40 bolji golman od vecine, a u minhenu je bog
Aleksandar Vranić
pre oko 1 mesec
Odlično je branio protiv PSŽ-a, može da izgura još jednu sezonu lagano.

nemanjaacdc
pre oko 1 mesec
Odličan golman,samo pomalo lud sa onim svojim izletanjima
a
alex88
pre oko 1 mesec
druze idi u penziju,ne blamiraj se vise,postao si teska kiksara
T
Teodora284
pre oko 1 mesec
Vidi se zelja i straast jos uvek za fudbalom zato ne odustaje.








