Komentari na vest
Bomba iz Bačke Topole: TSC vraća Mihajla Banjca
T
TandaraMandara
pre oko 2 godine
Pantovic u YoungBoysu za 3m
g
gost 024
pre oko 2 godine
Sjajan momak i odličan igrač
J
Just
pre oko 2 godine
U pocetku je igrao, dao sjajan gol Zenitu
Onda je došao Ivic

Proficap
pre oko 2 godine
Dok je Ivic bio trener, gurao ga je u poslednjih 30 minuta meca. Ne znam, aki Zarko kaze da mu treba, onda u redu.
n
nio
pre oko 2 godine
krs
S
Stublici 333
pre oko 2 godine
Negov tata i Peca Kodžo, pola sadašnjih reprezentativaca ne bi mogli vodu da im nose ...
D
Da,da
pre oko 2 godine
Jedan je Slavko Banjac!!!
К
Куре на специјали
pre oko 2 godine
Био је релативно редован на терену код Ивића, углавном је улазио са клупе. Одласком Владе са клупе Краснодара скрајнут је. Иначе, тај Краснодар је кандидат за глупост године због смене тренера док су били на деоби првог места...
P
Pedja108
pre oko 2 godine
Igrac nista posebno. Drago mi je da ga Zvezda nije dovela, jer ne znam gde bi igrao i umesto koga. Da vredi, igrao bi u Rusiji.
F
Fru
pre oko 2 godine
Baš je bomba.
C
Comi1985
pre oko 2 godine
E kakav mu je tata bio fudbaler!!
C
COOL
pre oko 2 godine
A lepo su ga zvali iz Zvezde . Nije hteo ,sada se vraća iz Rusije kao poništena taksena Marka.
?
??
pre oko 2 godine
Jel onaj banjak dosao na polusezoni? Ako jeste, zasto nije odigrao ni jednu utakmicu?
B
Burek
pre oko 2 godine
Jeste, došao je tada. Nije mogao da igra jer nije bio prijavljen za prolećni deo sezone (rok je istekao još pre sredine februara)
Z
ZvonkoBogdan024
pre oko 2 godine
Jeste ali nije imao pravo nastupa, tek može od prvog jula da igra

Bibras Natho
pre oko 2 godine
Sta lupate......Banjak je došao, štoper koji je bio u Partizanu. A ovo je Banjac srpski igrač koji je vec bio u Tsc-u.....
@
@Bibras Natho
pre oko 2 godine
Pročitaj još jednom komentar koji je momak ostavio - napisao je ONAJ Banjak, dakle znao je da se ovde radi o Banjcu, nego ga je onako interesovalo šta je sa vašim bivšim štoperom
?
??
pre oko 2 godine
Natho ti se samo nesto bunis, kako na terenu tako i van njega
B
Burek
pre oko 2 godine
Baš napisah prošli put kad je bila vest o njemu da bi bilo zanimljivo da se vrati u Topolu. Dobar posao su odradili, još bi bilo dobro da pokušaju da izdejstvuju pozajmicu Ratkova, značio bi im bar za Evropu na 6 meseci
З
Звездашш
pre oko 2 godine
Драго ми је баш, нек се појачавају сви клубови у лиги.
Д
Дарко244
pre oko 2 godine
Занимљиво и добро за ТСЦ.А још занимљивије како сад не знате ништа од финансијских детаља. А кад је Звезда у питању одмах у наслов све детаље. Какав бетинг партнер 😆
D
Daba
pre oko 2 godine
Čitaj tekst:
Moguća pozajmica a ne otkup
D
Dragan13
pre oko 2 godine
Pozajmica sa pravom otkupa, to je tacno i tako su napisali.
L
Laker
pre oko 2 godine
Odlican igrac, nadam se da ce oziveti karijeru
t
top SRB
pre oko 2 godine
top








