Igor Bondžulić (©MN Press)

Bondžulić: Dobro smo se branili, imali smo i sreće

Vreme čitanja: 1min | pon. 26.10.20. | 01:34

Ivanjičani prezadovoljni bodom na našem najvećem stadionu

Posle 10 vezanih pobeda u Superligi Srbije, Crvena zvezda je i drugi meč bez tri boda. Partizan je u 163. večitom derbiju osvojio bod (1:1), a četa Dejana Stankovića na stadionu „Rajko Mitić“ nije uspela da da slomi otpor Javora (0:0).

U taboru Ivanjičana zadovoljstvo remijem bez golova na našem najvećem stadionu. Strateg Javora Igor Bondžulić veruje da će ovo biti dobar podsticaj za njegov tim u nastavku sezone.

Naravno da sam zadovoljan, ovo smo zaslužili borbenošću, ali imali smo i sreću. Odigrali smo bolje prvo nego drugo poluvreme. Zvezda je pritiskala svih 90 minuta, ali mi smo se uspešno branili. Nastavljamo našu borbu za opstanak, posle ovog rezultata moramo da ostanemo hladne glave. Bod je veliki, ali nema značaja ako ne pobedimo neke druge utakmice“ poručio je Bondžulić u izjavi za u izjavi za TV Arena sport.

Javor je već pet mečeva bez pobede i trenutno je na 12. mestu sa 15 bodova. U narednom kolu, Ivanjičani na svom stadionu dočekuju Radnički iz Niša.