Komentari na vest
Bonsu juče došao, danas dao gol! Novajlije efikasne protiv Bora
N
Natalii29
pre 9 minuta
pa možda je i bio red da pobede
karabasil1985@gmail.com
pre 29 minuta
Radnički nikako da udjem u borbu za Evropu,imali su solidan tim godinama. Nekad veliki Real sa Nišave, danas kanta za punjenje
n
nis2323
pre oko 1 sat
Kako mozes da napises u nastavku su ne racunajuci omladince, i ne napises njijhova imena? Sto su oni drugaciji od ovih koje si pomenuo, jel cunjevi ili igraci Radnickog? Ako su igrali treba napisati imena i prezimena tih momaka koji su nastupili? Svi klubovi koju god utakmicu igrali izbace cele sastave? Umesto da napises njihova imena i napomenes da su iz skole ti ovako bolje da ih i nisi predstavio da su uopste usli na teren. SRAMOTA!!!
t
taske97
pre oko 2 sata
Ovi Borani jos nisu ji usli, ali izgleda lete vec nazad. Nije ovo srpska liga dzaba dzakovi sa parama od zijina. Ne moze sa ulice u klub.
M
Milos JA
pre oko 1 sat
#taske97 Kako su usli,tako se i raspadaju.Ista sudbina ceka i Trajal i Dubocicu,jer znamo kako se finansiraju.Instant uspeh,instant gasenje.








