Komentari na vest

Bonsu juče došao, danas dao gol! Novajlije efikasne protiv Bora

N

Natalii29

pre 9 minuta

pa možda je i bio red da pobede

karabasil1985@gmail.com

pre 29 minuta

Radnički nikako da udjem u borbu za Evropu,imali su solidan tim godinama. Nekad veliki Real sa Nišave, danas kanta za punjenje
n

nis2323

pre oko 1 sat

Kako mozes da napises u nastavku su ne racunajuci omladince, i ne napises njijhova imena? Sto su oni drugaciji od ovih koje si pomenuo, jel cunjevi ili igraci Radnickog? Ako su igrali treba napisati imena i prezimena tih momaka koji su nastupili? Svi klubovi koju god utakmicu igrali izbace cele sastave? Umesto da napises njihova imena i napomenes da su iz skole ti ovako bolje da ih i nisi predstavio da su uopste usli na teren. SRAMOTA!!!
t

taske97

pre oko 2 sata

Ovi Borani jos nisu ji usli, ali izgleda lete vec nazad. Nije ovo srpska liga dzaba dzakovi sa parama od zijina. Ne moze sa ulice u klub.
M

Milos JA

pre oko 1 sat

#taske97 Kako su usli,tako se i raspadaju.Ista sudbina ceka i Trajal i Dubocicu,jer znamo kako se finansiraju.Instant uspeh,instant gasenje.