Komentari na vest

Borac je najbolji u Bosni! Sad čekamo srpski derbi u kvalifikacija za Ligu šampiona

FiumenBG

pre oko 1 mesec

cestitke braco nasa! Bilo bi lepo da udjete u neku evropsku ligu sledece sezone, makar i konferenciju! Bravo
L

Lešinar

pre oko 1 mesec

I ko je Mario Juričić ... sa koliko poniženja vi gledate na našu ligu da ne znate ni ime i prezime najboljeg igrača i najboljeg golgetera ... A taj isti Borac bi pobjedio u ovom trenutku sve timove iz srbijanske lige osim Zvezde

wizard 1987

pre oko 1 mesec

bravo braco Srbi.....neka Adem Ljajic i dalje ceka titulu

stefan nikolic

pre oko 1 mesec

bravo sampioniiiii

Kazeev

pre oko 1 mesec

Svaka cast za borac al protiv zvezde ako padne odma ispada
S

Stojankamasina

pre oko 1 mesec

bravo za boracccc
V

Vladava

pre oko 1 mesec

cestitka za bracu
ф

фкфк

pre oko 1 mesec

Може ли краћи текст за шампионе??? Срамота! За Динамо и Хајдук есеје пишете.

Kanidja99100

pre oko 1 mesec

cestitke za Borac. bravo.
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre oko 1 mesec

Браво браћо Срби. Честитка на титули. Сенку на титулу баца чињеница да од две екипе које испадају су обе српске.
B

Borac 89

pre oko 1 mesec

Nema srba u Bosni
D

Djuro17

pre oko 1 mesec

Zasluzeno,u zadnjih par godina na visokom nivou
О

Описмените се

pre oko 1 mesec

Научите да не говорите у Босни када говорите о држави, јер је дио државе и Херцеговина, која је дала много српству, од Дучића, Шантића, Ћоровића до спортиста браће Грбић, Тијане Бошковић, Бодироге, Гуровића... Сулудо је из језика брисати српску земљу, јер језик једног народа је све. На њему се исписује будућност и чува или, у овом случају, брише прошлост. И научите да нису сви Срби с ове стране Дрине Босанци него постоје и Херцеговци. То је различито као што је различито и Војвођанин, Шумадинац и Пироћанац, а и то је елементарно познавање географије. П. С. Иначе, Зрињски, Посушје, Широки и Вележ су из Херцеговине. Догодине ће бити и Леотар, дакле пола лиге.
S

Saša2233

pre oko 1 mesec

Zasluzenooo bravooo
N

Najbolji u

pre oko 1 mesec

Bosni i Hercegovini. Tako se zove taj jad od "drzave". Ovako kad se napise samo bosna, jedino se zelembaci raduju tome

nenanena2

pre oko 1 mesec

Čestitke našoj srpskoj braći na tituli!!!
R

Ris

pre oko 1 mesec

Mogu da dobiju i Dinamo ZG. To bi tek bila prica🙂

Goran Jovic

pre oko 1 mesec

Bravo, potpuno zasluzeno
F

FT

pre oko 1 mesec

Vreme za još jednu dobru epizodu Borca u Evropi!
k

krejzicoa

pre oko 1 mesec

Hehe, lepo bi bilo da ukrstimo koplja s njima. 😊
T

Tanjaa1

pre oko 1 mesec

Bravooo zasluzeno
W

Wolt Radnik

pre oko 1 mesec

svaka cast borcu, zasluzilli su nema sta. bravo borac!
V

VladaNS

pre oko 1 mesec

Bravo Borac, zasluženo 100%. Samo kakva je potreba da se i jedna ovakva vest kompromituje pominjanjem nekog kluba koji nikakve veze nema s ovom pričom? Nadam se da se s tim klubom neće sastati nikada, a ako se i sastanu ja nemam dilemu za koga bi navijao.
D

Džukela klasična

pre oko 1 mesec

Srpski šampion!!! 🇷🇸🇷🇸🇷🇸 Čestitke braći preko Drine

Soy argentino 🇦🇷🇷🇸

pre oko 1 mesec

Борац понос Срба западно од Дрине.
N

Nemanjasabac

pre oko 1 mesec

Svaka cast Borcu, zasluzeno i vise nego zasluzeno

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 mesec

Milos joic glavni igrac tima.
@

@

pre oko 1 mesec

Како брате напишеш 'Дилпарић' великим словом, а 'Јојић' ти прави толике проблеме?
D

Dr Bn

pre oko 1 mesec

Cestitke Borcu bili su najbolja ekipa ove sezone i zasluzeno osvajaju titulu.

jaca966

pre oko 1 mesec

Veliki borac svaka cast momci