Komentari na vest
Borac je najbolji u Bosni! Sad čekamo srpski derbi u kvalifikacija za Ligu šampiona

FiumenBG
pre oko 1 mesec
cestitke braco nasa! Bilo bi lepo da udjete u neku evropsku ligu sledece sezone, makar i konferenciju! Bravo
L
Lešinar
pre oko 1 mesec
I ko je Mario Juričić ... sa koliko poniženja vi gledate na našu ligu da ne znate ni ime i prezime najboljeg igrača i najboljeg golgetera ... A taj isti Borac bi pobjedio u ovom trenutku sve timove iz srbijanske lige osim Zvezde
wizard 1987
pre oko 1 mesec
bravo braco Srbi.....neka Adem Ljajic i dalje ceka titulu
stefan nikolic
pre oko 1 mesec
bravo sampioniiiii
Kazeev
pre oko 1 mesec
Svaka cast za borac al protiv zvezde ako padne odma ispada
S
Stojankamasina
pre oko 1 mesec
bravo za boracccc
V
Vladava
pre oko 1 mesec
cestitka za bracu
ф
фкфк
pre oko 1 mesec
Може ли краћи текст за шампионе??? Срамота! За Динамо и Хајдук есеје пишете.
Kanidja99100
pre oko 1 mesec
cestitke za Borac. bravo.
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre oko 1 mesec
Браво браћо Срби. Честитка на титули. Сенку на титулу баца чињеница да од две екипе које испадају су обе српске.
B
Borac 89
pre oko 1 mesec
Nema srba u Bosni
D
Djuro17
pre oko 1 mesec
Zasluzeno,u zadnjih par godina na visokom nivou
О
Описмените се
pre oko 1 mesec
Научите да не говорите у Босни када говорите о држави, јер је дио државе и Херцеговина, која је дала много српству, од Дучића, Шантића, Ћоровића до спортиста браће Грбић, Тијане Бошковић, Бодироге, Гуровића... Сулудо је из језика брисати српску земљу, јер језик једног народа је све. На њему се исписује будућност и чува или, у овом случају, брише прошлост. И научите да нису сви Срби с ове стране Дрине Босанци него постоје и Херцеговци. То је различито као што је различито и Војвођанин, Шумадинац и Пироћанац, а и то је елементарно познавање географије.
П. С. Иначе, Зрињски, Посушје, Широки и Вележ су из Херцеговине. Догодине ће бити и Леотар, дакле пола лиге.
S
Saša2233
pre oko 1 mesec
Zasluzenooo bravooo
N
Najbolji u
pre oko 1 mesec
Bosni i Hercegovini. Tako se zove taj jad od "drzave". Ovako kad se napise samo bosna, jedino se zelembaci raduju tome
nenanena2
pre oko 1 mesec
Čestitke našoj srpskoj braći na tituli!!!
R
Ris
pre oko 1 mesec
Mogu da dobiju i Dinamo ZG. To bi tek bila prica🙂
Goran Jovic
pre oko 1 mesec
Bravo, potpuno zasluzeno
F
FT
pre oko 1 mesec
Vreme za još jednu dobru epizodu Borca u Evropi!
k
krejzicoa
pre oko 1 mesec
Hehe, lepo bi bilo da ukrstimo koplja s njima. 😊
T
Tanjaa1
pre oko 1 mesec
Bravooo zasluzeno
W
Wolt Radnik
pre oko 1 mesec
svaka cast borcu, zasluzilli su nema sta. bravo borac!
V
VladaNS
pre oko 1 mesec
Bravo Borac, zasluženo 100%. Samo kakva je potreba da se i jedna ovakva vest kompromituje pominjanjem nekog kluba koji nikakve veze nema s ovom pričom? Nadam se da se s tim klubom neće sastati nikada, a ako se i sastanu ja nemam dilemu za koga bi navijao.
D
Džukela klasična
pre oko 1 mesec
Srpski šampion!!! 🇷🇸🇷🇸🇷🇸 Čestitke braći preko Drine
Soy argentino 🇦🇷🇷🇸
pre oko 1 mesec
Борац понос Срба западно од Дрине.
N
Nemanjasabac
pre oko 1 mesec
Svaka cast Borcu, zasluzeno i vise nego zasluzeno
Aleksandar Dilparic
pre oko 1 mesec
Milos joic glavni igrac tima.
@
@
pre oko 1 mesec
Како брате напишеш 'Дилпарић' великим словом, а 'Јојић' ти прави толике проблеме?
D
Dr Bn
pre oko 1 mesec
Cestitke Borcu bili su najbolja ekipa ove sezone i zasluzeno osvajaju titulu.
jaca966
pre oko 1 mesec
Veliki borac svaka cast momci








