Osman Bukari (Starsport)

Bukari: Usporio nas prekid zbog navijača

Vreme čitanja: 1min | pet. 03.03.23. | 22:36

Reprezentativac Gane nezadovoljan ambijentom u kom je odigran 169. večiti derbi

Odličan je bio u prvom poluvremenu duela Crvene zvezde i Partizana, ali gotovo neprimetan u drugom. Objasnio je Osman Bukari i zbog čega se "izgubio sa radara" po povratku sa odmora u 169. večitom derbiju.

"Prvo poluvreme je bilo odlično, ali prekid u drugom zbog navijača nas je usporio, poremetio ritam. U drugom poluvremenu smo imali nekoliko prekida po nekoliko minuta, ne sviđa mi se to. Potom je bilo teško vratiti se u ritam. Na kraju, epilog je dobar, kao i rezultat", konstatovao je reprezentativac Gane posle 1:0 na stadionu Rajko Mitić, rezultata koji je crveno-bele odveo na +16 u odnosu na najvećeg rivala i širom im otvorio vrata Lige šampiona sledeće sezone.

Arbitar Aleksandar Živković u nekoliko navrata morao je da prekida utakmicu zbog dima sa severne i južne tribine nastalog paljenjem pirotehnike, ali i zbog čarki među igračima.

Prilikom jedne, Partizanov Rikardo dobio je crveni karton zbog udaranja Strahinje Erakovića.