Komentari na vest
Buongiorno Italia: Leao i Vlahović – tako različiti, a tako slični
A
Aoo
pre oko 2 meseca
Tacno 23 puta je autor teksta pomenuo Dusana u nebitnoj besedi i monologu jos dosadnijeg poredjenja Leaa i Vlahovica. Itd
B
Buca95
pre oko 2 meseca
Dva dobra igraca koja igraju u losim ekipama.Vlahovic povredjen,a Leao ne igra na svom mestu.Solidno je odigrao i ovu sezonu.
l
leao
pre oko 2 meseca
mislim da bi leau dobro legao liverpool a i liverpoolu bi on dobro dosao . on je u milanu zasicen i nema motiva a i realno nema bas ni neku ekipu da bi iskocio ,napadacku nogomet bi njemu puno bolje lezao
Ivana Radovanovic
pre oko 2 meseca
Ma svi treba da idu u Bundes ligu tamo se daju golovi kakva italija
Mališić
pre oko 2 meseca
Kristal Palas daje 3+meču
J
Jjj
pre oko 2 meseca
Duci šalje Leće u smeće i potpisuje novi ugovor 🤍🖤
Marko Kolasinac
pre oko 2 meseca
Trener, ozbiljan i stabilan sportski sektor i uprava, pa redom prvo vezni koji ima prregled igre, Bremer jeste lider odbrane, ali suvise cesto povredjen, radilice imajuy e onda spic, dzabe Jildiz, Vlahovic, Dejvid, Openda kada nemaju igraca tipa Pirlo u vezi da proigrava napad i diktira ritam.
J
Juve 1982
pre oko 2 meseca
Igrači koji su bili bolji prije 2-3 godine nego danas. Najbolje da odu iz ovih klubova, brate veliki su teret oko vrata i Milanu i Juventusu.
Вељко Богдановић
pre oko 2 meseca
Vlahovic samo da ostane zdrav i da Juventus konacno dovede neko pojacanje kakvo im dolikuje.
M
Marko206
pre oko 2 meseca
Ma svaka njemu cast i pored pola propustene sezone je medju najboljim strelcima.
B
Bolje
pre oko 2 meseca
Bice bolje, sada slede prava pojacanja i svrgavanje sintera.
D
Danijel1987
pre oko 2 meseca
Dva velika Kompleksasa isti su
BaneBane
pre oko 2 meseca
Mislim da bi Vlahovicu bas legla Spanija pogotovo Barsa to bi bio haos
G
Gege
pre oko 2 meseca
On nema fudbalski IQ ni kretnju bez lopte da bi igrao u Barsi.
Kristina Rajkovic
pre oko 2 meseca
Oba igraca klase, igraju momci najbolje u seriji A
Dejan Nikolic
pre oko 2 meseca
Vlahovic igracina za ovog Leaa
G
GOD WILLING
pre oko 2 meseca
Pa i nece bas biti to tvoje da bi Milance tek tako pristao na ponudu od samo 50 miliona evrica, to sto ti to mislis ne znaci da zaista jeste tako. Pulisic, Vlahovic i Leao bi bili jedan ubitacan trozubac, iza njih Modric i Rabio i jos jedan, MM na golu i onda "samo" jos odbrana, ali, ona sa dvojicom stopera npr. ???, Bremer, Pavlovic i Grimaldo. Tu kao jedini problem vidim to sto neki dole definitivno mnogo bolje funkcionisu u sistemu sa trojicom pozadi, ali, Boze moj, mozda bi i to nekako moglo da se resi :-D
Gatsby82
pre oko 2 meseca
Ekipe su im krš, pa ne mogu da dođu do izražaja. Vlahović jeste umišljen i prepotentan, ali kada je on dobio neke upotrebljive lopte , kada su se ređale prilike, pa da je on promašivao. Siguran sam da bi u nekoj drugoj ekipi davao mnogo golova. Isto i Leao, očekuju da predrbilba sve i da gol, što on nekad i uradi, ali baš retko da ga ekipa izbaci da ostane sam , ili 1 na 1. Jeste, da su najbolji igrači u timu, ali nije mnogo stvari i do njih
m
mitrandir
pre oko 2 meseca
Leao je Tjeri Anri lično za Vlahodrvosa








